Czytaj o Agile! - Code Sprinters - Agile Experts

Czytaj o Agile!

Przedstawiamy owoce ciężkiej pracy i wielu lat doświadczenia naszych trenerów.  Udostępniamy trzy pozycje, które wzbogacą waszą wiedzę na temat Agile.

„Agile – Transformacje” autorstwa Wiktora Żołnowskiego to relacja „na żywo” z transformacji w Futbolowo.pl – polskim startupie, któremu doradzamy w zakresie metod kreowania produktów oraz developmentu.

„Agile w Praktyce” – książka Andrzeja Brandta wprowadzająca w praktyczne aspekty Agile, Scrum i Kanaban. Pozycja atrakcyjna zwłaszcza dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z Agile.

„Mity i problemy w Agile” – kolejna książka Wiktora Żołnowskiego będąca zbiorem jego doświadczeń z wieloletniej pracy w IT, gdzie wielokrotnie spotykła się z podstawowymi błędami i problemami w zrozumieniu poszczególnych aspektów Agile. Pozycja zalecana wszystkim tym, którzy już od jakiegoś czasu pracują według Agile i chcieliby wzbogacić swoją wiedzę w tym temacie, oraz poczytać o doświadczeniach innych.

(Wszystkie nasze książki są pisane i wydawane w sposób zwinny dzięki Leanpub – kupując obecną wersje książki macie też dostęp do wszystkich kolejnych jej wydań.)

bookpagebookpage (2)bookpage (1)

 

LinkedIn
O autorze: Jakub Bażela