User Stories — to coś innego niż myślisz! - Code Sprinters - Agile Experts

User Stories — to coś innego niż myślisz!

Chcesz dowiedzieć się dlaczego User Stories to coś innego niż myślisz? Zweryfikuj swoje wyobrażenia o historyjkach użytkownika (user stories) na spotkaniu „Agile Trójmiasto”.

Gościem najbliższego spotkania Trójmiejskiej Grupy Agile będzie Wiktor Żołnowski. Wydarzenie będzie miało miejsce w Klubie Atelier na al. Mamuszki 2 w Sopocie.

Tym razem Wiktor poda Wam świetne przykłady stosowania User Stories, które jak określił nawet pomimo tego, iż powszechnie znane przeważnie używane są błędnie i przynoszą więcej strat niż korzyści. Dowiecie się także jak wykorzystać techniki coachingowe do pozyskiwania wymagań. Jak to wszystko wpleść w powszechnie stosowane metody takie jak Scrum, Kanban czy Agile? Odpowiedź już 1 lipca w Sopocie!

Trójmiejska Grupa Agile wystartowała w listopadzie 2012 roku i skupia osoby z obszaru Trójmiasta i okolic zainteresowane zwinnymi metodami zarządzania.

Przy okazji zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniach „Agile Trójmiasto”, gdzie można spotkać entuzjastów i praktyków zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania. Od dawna wspieramy i uczestniczymy w takich spotkaniach lokalnych społeczności Agile – bo dobrze wiemy, że niemal w każdym mieście można spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Warto wspólnie porozmawiać o naszych problemach, sukcesach i porażkach oraz podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi.

Sprawdźcie sami bo warto!

LinkedIn
O autorze: Jakub Bażela