Od zera do inżyniera testów - Code Sprinters - Agile Experts

Od zera do inżyniera testów

„Czy możliwe jest aby w ciągu tych trzech dni szkolenia czegoś się naprawdę nauczyć?” 

Odpowiadamy TAK! Szkolenie z Automatyzacji Testów jest jednym z naszych najlepszych produktów, ciągle rozwijanym i ulepszanym od lat. Każdy dzień, miesiąc, rok istnienia naszego produktu na rynku to kolejny dzień, miesiąc, rok doświadczeń naszych trenerów – a tym samym kolejna okazja do ulepszenia naszych warsztatów.

7-9 kwietnia w Krakowie organizujemy otwarte szkolenie Automatyzacja Testów. Od zera do inżyniera czyli od podstaw do zaawansowanej wiedzy i narzędzi z obszaru inżynierii testów, automatyzacji testów oraz Agile. Na naszej stronie znajdziecie szczegółowy opis szkolenia.

Istotą tego szkolenia jest szeroka baza naszych doświadczeń zbieranych przez wiele lat podczas pracy w różnych rolach w wielu organizacjach gdzie wykorzystywaliśmy naszą wiedzę i testowaliśmy nasze metody. Taką ilością wiedzy należy się dzielić – dlatego szkolimy. Szkolimy z pasją i zaangażowaniem, naszym celem są sukcesy naszych klientów!

Jeśli jeszcze nie jesteście pewni czy to szkolenie jest dla was, lub chcielibyście poznać odpowiedzi na pytania, których w opisie szkolenia zabrakło, zachęcamy do kontaktu z nami. Odpowiadamy na każde pytanie, gdyż chcemy, byście mieli pewność co do tego jakie korzyści oferuje udział w naszych szkoleniach.

Te trzy dni intensywnych warsztatów zrobią z Was prawdziwych inżynierów testów – a przynajmniej zapoczątkują ten dugotrwały proces.

Postaw na jakość – postaw na warsztaty z Automatyzacji Testów!

LinkedIn
O autorze: Jakub Bażela