Opinie o Warsztatach Scrum Master Toolbox® - Code Sprinters - Agile Experts

Opinie o Warsztatach Scrum Master Toolbox®Code Sprinters - Agile Experts
Świetne warsztaty ukierunkowane na uczestników. Pozwalają nie tylko poszerzyć wiedzę i przećwiczyć omawiane techniki i narzędzia, ale też przedyskutować realne sytuacje oraz problemy, z którymi uczestniczący w warsztatach Scrum Masterzy spotykają się na co dzień w swojej pracy. Miła, luźna atmosfera, sympatyczny, doświadczony trener z bogatym asortymentem przykładów "z życia wziętych", nieduże grupy, intensywne szkolenie :)
10/07/2016
Code Sprinters - Agile Experts
Dzięki szkoleniu zauważyłam, co w moim zespole można usprawnić i zwróciłam uwagę na małą patologię, którą przyjęliśmy za normalne zachowanie; dzięki Rafałowi zrozumiałam jak proces powinien wyglądać oraz jak powinna wyglądać moja postawa na co dzień.
03/24/2017
Code Sprinters - Agile Experts
Bardzo wartościowe szkolenie z uwagi na praktyczny charakter i bogaty przegląd narzędzi przydatnych zarówno w Scrum jak i poza nim. Szczególnie doceniam nastawienie na zespół i rolę czynnika ludzkiego w procesie. Wysoka wartość za zainwestowany czas i pieniądze. Zdecydowanie polecam!
03/24/2017
Code Sprinters - Agile Experts
Szkolenie SM Toolbox to intensywne dwa dni, bardzo profesjonalnie poprowadzone, podczas których zyskałam wiele przydatnych wskazówek jak polepszyć swoją pracę jako SM.
12/18/2017
Code Sprinters - Agile Experts
Szkolenie pomocne, przemyślane i o ciekawej tematyce. Ilość wiedzy skumulowanej w dwa dni szkolenia, jest bardzo duża. Zdecydowanie wolałabym 3-dniową wersję szkolenia.
06/19/2017
Code Sprinters - Agile Experts
To niesamowite jak wiele rzeczy potrafi człowiek. Jak masz pytanie Rafał po zadaniu 1-2 pytań pozwoli Ci znaleźć odpowiedź. Super człowiek z ogromnym doświadczeniem.
07/10/2017
Code Sprinters - Agile Experts
Zarówno wiedza teoretyczna (np. sposób podejścia do konfliktów w zależności od etapu formowania się zespołu) jak i praktyczna (np. ćwiczenie się w tworzeniu user stories) to wiedza, która na pewno przyda mi się w mojej codziennej pracy z zespołami. A było tego o wiele więcej ;)
07/05/2017
Code Sprinters - Agile Experts
Fajny trener, fajny zakres, fajne materiały; użyteczne szkolenie w pracy na co dzień, pomaga zbudować wiarygodność SMa
06/29/2017
Code Sprinters - Agile Experts
Świetna grupa, super prowadzący, bardzo treściwe i w wizualny sposób zaprezentowane materiały (bardzo duży plus za brak power pointa i wall of text :)). Jedynym minusem jest to, że było to bardzo dużo materiału skumulowanego do 2 dni.
06/29/2017
Code Sprinters - Agile Experts
Świetne szkolenie! Wiele praktycznych rzeczy, omawianie przykładów, praca w grupach i dzielenie się doświadczeniami. Jednym słowem: warto!
09/29/2017
Code Sprinters - Agile Experts
Świetne szkolenie, bardzo bogate w treść, porusza wszystkie istotne dla SMa Scrumowe tematy.
09/27/2017
Code Sprinters - Agile Experts
Rewelacja. :) Rafał jak zawsze bardzo profesjonalny i przygotowany na trudne pytania. Potrafi w jasny sposób wyjaśnić nawet najtrudniejsze kwestie. Dużo przykładów z życia, jak i ćwiczeń, dzięki którym lepiej zrozumieć zespół i postawę SM w danej sytuacji. Nie ma się co rozpisywać, naprawdę polecam. :)
06/07/2018
Code Sprinters - Agile Experts
Warsztaty oparte są na rozwiązywaniu prawdziwych problemów. Nie powielają banalnych, książkowych przykładów, ale odnoszą się do rzeczywistych, trudnych sytuacji. Pomagają zmienić sposób myślenia i podejście do pracy z zespołem i funkcjonowania w organizacji. Pomagają dostrzec dysfunkcje, nawet tam, gdzie na pierwszy rzut oka nie są one widoczne i podsuwają sposoby ich "atakowania". Dużą wartością jest szczególne skupienie na skomplikowanych zagadnieniach (np.: DoD, Retro). Bardzo produktywnie spędzone 18 godzin.
06/07/2018