Pakiet Nowoczesny QA - Code Sprinters - Agile Experts

Pakiet Nowoczesny QA

Jakość, nie tylko w Agile, odgrywa ważną rolę. Więcej: jest czynnikiem decydującym o tym, czy produkt, nad którym w pocie czoła pracowaliśmy, spełnia wymagania i założenia projektu. Jakość to również możliwość dokonywania zmian w istniejących produktach bez wywołania katastrofy i bez konieczności zamrażania wszelkich innych prac.

W rozwoju oprogramowania obszar testów i zapewnienia jakości jest krytycznym obszarem, o którym nie należy zapominać. Metodyki zwinne wymagają umiejętności szybkiego, a zarazem dokładnego testowania, to zaś wymaga narzędzi oraz umiejętności ich stosowania, wspieranej przez dobre praktyki i standardy. By zaszczepić w zespole i organizacji podejście do tworzenie oprogramowania, które jest nastawione na jakość, opracowaliśmy pakiet szkoleń opisany poniżej.

Aby wyświetlić dokładny program dla poszczególnych szkoleń, kliknij na ich opisy powyżej (linki otwierają się w nowym oknie).


Pakiet, to sumarycznie 5 dni, skoncentrowanych na nauczeniu metod wytwarzania oprogramowania wysokiej jakości oraz pracy z kodem w oparciu o realne przykłady z codziennej pracy zespołu.

CENY, TERMINY I WARUNKI

Kupując pakiet otrzymujecie Państwo zniżkę na uczestnictwo w szkoleniach stanowiących elementy pakietu. Kontaktując się z nami możecie Państwo poznać szczegóły.

Terminy szkoleń publicznych podane są w harmonorgamie szkoleń Code Sprinters, natomiast szczegółowe warunki realizacji zawarte są w indywidualnych opisach szkoleń (Agile Testing oraz Automatyzacja Testów).

Szkolenia z pakietu mogą również zostać zrealizowane w formie zamkniętej (na zamówienie).

Code Sprinters umożliwia również zakup pakietu za pomocą posiadanych przez Państwa voucherów.

JAK ZAKUPIĆ PAKIET SZKOLENIOWY?

Po prostu skontaktuj się z nami pisząc na adres szkolenia@codesprinters.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej.


Formularz kontaktowy Działu Szkoleń Code Sprinters.
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  Never submit passwords through Google Forms.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem (12) 379 34 14 w godzinach od 9 do 17.


SZKOLENIA W TYM PAKIECIE