Pakiet Nowoczesny QA - Code Sprinters - Agile Experts

Pakiet Nowoczesny QA

Jakość, nie tylko w Agile, odgrywa ważną rolę. Więcej: jest czynnikiem decydującym o tym, czy produkt, nad którym w pocie czoła pracowaliśmy, spełnia wymagania i założenia projektu. Jakość to również możliwość dokonywania zmian w istniejących produktach bez wywołania katastrofy i bez konieczności zamrażania wszelkich innych prac.

W rozwoju oprogramowania obszar testów i zapewnienia jakości jest krytycznym obszarem, o którym nie należy zapominać. Metodyki zwinne wymagają umiejętności szybkiego, a zarazem dokładnego testowania, to zaś wymaga narzędzi oraz umiejętności ich stosowania, wspieranej przez dobre praktyki i standardy. By zaszczepić w zespole i organizacji podejście do tworzenie oprogramowania, które jest nastawione na jakość, opracowaliśmy pakiet szkoleń opisany poniżej.

Aby wyświetlić dokładny program dla poszczególnych szkoleń, kliknij na ich opisy powyżej (linki otwierają się w nowym oknie).


Pakiet, to sumarycznie 5 dni, skoncentrowanych na nauczeniu metod wytwarzania oprogramowania wysokiej jakości oraz pracy z kodem w oparciu o realne przykłady z codziennej pracy zespołu.

CENY, TERMINY I WARUNKI

Kupując pakiet otrzymujecie Państwo zniżkę na uczestnictwo w szkoleniach stanowiących elementy pakietu. Kontaktując się z nami możecie Państwo poznać szczegóły.

Terminy szkoleń publicznych podane są w harmonorgamie szkoleń Code Sprinters, natomiast szczegółowe warunki realizacji zawarte są w indywidualnych opisach szkoleń (Agile Testing oraz Automatyzacja Testów).

Szkolenia z pakietu mogą również zostać zrealizowane w formie zamkniętej (na zamówienie).

Code Sprinters umożliwia również zakup pakietu za pomocą posiadanych przez Państwa voucherów.

JAK ZAKUPIĆ PAKIET SZKOLENIOWY?

Po prostu skontaktuj się z nami pisząc na adres szkolenia@codesprinters.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej.


Formularz kontaktowy Działu Szkoleń Code Sprinters.
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Nigdy nie podawaj w Formularzach Google swoich haseł.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem (12) 379 34 14 w godzinach od 9 do 17.


SZKOLENIA W TYM PAKIECIE