Pakiet Product Owner - Code Sprinters - Agile Experts

Pakiet Product Owner

Najważniejszym zadaniem Product Ownera jest dostarczenie wartościowego produktu. Służy temu zarządzanie backlogiem produktu w sposób przemyślany, z koncentracją na maksymalizacji wartości płynącej z realizowania właściwych funkcjonalności. Poniższy pakiet szkoleń i warsztatów to świetne przygotowanie do dobrego realizowania zadań Product Ownera w większości sytuacji.

Aby wyświetlić dokładny program dla poszczególnych szkoleń, kliknij na ich opisy powyżej (linki otwierają się w nowym oknie).


Pakiet obejmuje w sumie 5 dni, wypełnionych ćwiczeniami z obszaru zarządzania backlogiem, planowania wydań, monitorowania postępu prac i mierzenia wartości dostarczanych produktów.

CENY, TERMINY I WARUNKI

Kupując pakiet otrzymujecie Państwo zniżkę na uczestnictwo w szkoleniach stanowiących elementy pakietu. Kontaktując się z nami możecie Państwo poznać szczegóły.

Szkolenie Professional Scrum Product Owner oraz warsztaty Product Owner Toolbox organizowane są jako szkolenia publiczne, mogą również zostać zrealizowane w formie zamkniętej (na zamówienie). Warsztaty User Stories organizowane są wyłącznie na zamówienie.

Terminy szkoleń publicznych podane są w harmonorgamie szkoleń Code Sprinters, natomiast szczegółowe warunki realizacji zawarte są w indywidualnych opisach szkoleń (Professional Scrum Product Owner, Product Owner Toolbox oraz Warsztaty User Stories).

Code Sprinters umożliwia również zakup pakietu za pomocą posiadanych przez Państwa voucherów.

JAK ZAKUPIĆ PAKIET SZKOLENIOWY?

Po prostu skontaktuj się z nami pisząc na adres szkolenia@codesprinters.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej.


Formularz kontaktowy Działu Szkoleń Code Sprinters.
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Nigdy nie podawaj w Formularzach Google swoich haseł.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem (12) 379 34 14 w godzinach od 9 do 17.


SZKOLENIA W TYM PAKIECIE