Pakiet Scrum Master - Code Sprinters - Agile Experts

Pakiet Scrum Master

Jak stać się Mistrzem Scruma (bo to oznacza „Scrum Master”)?

Z myślą o roli Scrum Mastera przygotowaliśmy zestaw następujących po sobie szkoleń, których tematyka składa się na pełen program wsparcia i rozwoju umiejętności pracy z zespołem potrzebnych zaawansowanym, profesjonalnym Scrum Masterom.

Aby wyświetlić dokładny program dla poszczególnych szkoleń, kliknij na ich opisy powyżej (linki otwierają się w nowym oknie).


Pakiet obejmuje w sumie 8 dni, skoncentrowanych na przećwiczeniu sprawdzonych metod i narzędzi, które skutecznie wspomagają pełnienie roli Scrum Mastera.

Pierwsze i drugie szkolenie z pakietu można połączyć, natomiast zalecamy uczestnikom dwu-trzymiesięczną przerwę przed udziałem w Agile Coaching Academy. W ten sposób uczestnicy będą mieli czas na zdobycie doświadczenia w pracy jako Scrum Masterzy.

CENY, TERMINY I WARUNKI

Kupując pakiet otrzymujecie Państwo zniżkę na uczestnictwo w szkoleniach stanowiących elementy pakietu. Kontaktując się z nami możecie Państwo poznać szczegóły.

Terminy szkoleń publicznych podane są w harmonogramie szkoleń Code Sprinters, natomiast szczegółowe warunki realizacji zawarte są w indywidualnych opisach szkoleń (Professional Scrum Master, Scrum Master Toolbox oraz Agile Coaching Academy).

Za wyjątkiem Agile Coaching Academy wszystkie pozostałe szkolenia z pakietu mogą zostać zrealizowane w formie zamkniętej (na zamówienie).

Code Sprinters umożliwia również zakup pakietu za pomocą posiadanych przez Państwa voucherów.

JAK ZAKUPIĆ PAKIET SZKOLENIOWY?

Po prostu skontaktuj się z nami pisząc na adres szkolenia@codesprinters.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej.


Formularz kontaktowy Działu Szkoleń Code Sprinters.
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  Never submit passwords through Google Forms.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem (12) 379 34 14 w godzinach od 9 do 17.


SZKOLENIA W TYM PAKIECIE