Pakiet Scrum Master - Code Sprinters - Agile Experts

Pakiet Scrum Master

Jak stać się Mistrzem Scruma (bo to oznacza „Scrum Master”)?

Z myślą o roli Scrum Mastera przygotowaliśmy zestaw następujących po sobie szkoleń, których tematyka składa się na pełen program wsparcia i rozwoju umiejętności pracy z zespołem potrzebnych zaawansowanym, profesjonalnym Scrum Masterom.

Aby wyświetlić dokładny program dla poszczególnych szkoleń, kliknij na ich opisy powyżej (linki otwierają się w nowym oknie).


Pakiet obejmuje w sumie 8 dni, skoncentrowanych na przećwiczeniu sprawdzonych metod i narzędzi, które skutecznie wspomagają pełnienie roli Scrum Mastera.

Pierwsze i drugie szkolenie z pakietu można połączyć, natomiast zalecamy uczestnikom dwu-trzymiesięczną przerwę przed udziałem w Agile Coaching Academy. W ten sposób uczestnicy będą mieli czas na zdobycie doświadczenia w pracy jako Scrum Masterzy.

CENY, TERMINY I WARUNKI

Kupując pakiet otrzymujecie Państwo zniżkę na uczestnictwo w szkoleniach stanowiących elementy pakietu. Kontaktując się z nami możecie Państwo poznać szczegóły.

Terminy szkoleń publicznych podane są w harmonogramie szkoleń Code Sprinters, natomiast szczegółowe warunki realizacji zawarte są w indywidualnych opisach szkoleń (Professional Scrum Master, Scrum Master Toolbox oraz Agile Coaching Academy).

Za wyjątkiem Agile Coaching Academy wszystkie pozostałe szkolenia z pakietu mogą zostać zrealizowane w formie zamkniętej (na zamówienie).

Code Sprinters umożliwia również zakup pakietu za pomocą posiadanych przez Państwa voucherów.

JAK ZAKUPIĆ PAKIET SZKOLENIOWY?

Po prostu skontaktuj się z nami pisząc na adres szkolenia@codesprinters.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej.


Formularz kontaktowy Działu Szkoleń Code Sprinters.
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Nigdy nie podawaj w Formularzach Google swoich haseł.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem (12) 379 34 14 w godzinach od 9 do 17.


SZKOLENIA W TYM PAKIECIE