Pakiet Startowy - Code Sprinters - Agile Experts

Pakiet Startowy

Zwinność to temat, o którym wiele się mówi, ale niewielu podejmuje go w przemyślany sposób. Warto mieć na uwadze, że stosowanie metodyk zwinnych nie jest magicznym środkiem na problemy i trudności w organizacji, dlatego przy wprowadzaniu takiego nowego podejścia warto o tym pamiętać. Należy też dobrze zrozumieć czym jest Agile, aby w pełni skorzystać z możliwości, które daje.

Od czego zacząć, gdy w organizacji zrodziła się myśl „my również będziemy Agile”? Najprościej: od początku. Skutecznym i często stosowanym podejściem jest stopniowe tworzenie kolejnych zespołów (lub transformowanie tych już istniejących) wedle schematu, jaki obejmują szkolenia w pakiecie startowym.

Aby wyświetlić dokładny program dla poszczególnych szkoleń, kliknij na ich opisy powyżej (linki otwierają się w nowym oknie).


Pakiet obejmuje w sumie 3 dni, skoncentrowane na przedstawieniu specyfiki pracy w Agile, nauczeniu czym jest empiryzm i przygotowaniu do pracy w metodach zwinnych. Zespoły z organizacji planujące transformację do metodyk zwinnych dowiedzą się, jakie zmiany ich czekają i o co zadbać, by stać się rzeczywiście Agile i wykorzystać w pełni swój potencjał.

CENY, TERMINY I WARUNKI

Kupując pakiet otrzymujecie Państwo zniżkę na uczestnictwo w szkoleniach stanowiących elementy pakietu. Kontaktując się z nami możecie Państwo poznać szczegóły.

Szkolenia z pakietu są realizowane w formie zamkniętej (na zamówienie). Zachęcamy do ich organizowania dla kompletnych zespołów oraz dla grup ludzi na co dzień pracujących lub współpracujących ze sobą nad rozwojem produktu.

Szczegółowe warunki realizacji zawarte są w indywidualnych opisach szkoleń (Wprowadzenie do Scrum i Agile oraz Warsztaty User Stories).

Code Sprinters umożliwia również zakup pakietu za pomocą posiadanych przez Państwa voucherów.

JAK ZAKUPIĆ PAKIET SZKOLENIOWY?

Po prostu skontaktuj się z nami pisząc na adres szkolenia@codesprinters.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej.


Formularz kontaktowy Działu Szkoleń Code Sprinters.
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Nigdy nie podawaj w Formularzach Google swoich haseł.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem (12) 379 34 14 w godzinach od 9 do 17.


SZKOLENIA W TYM PAKIECIE