Pakiet Zarządzanie Rozwojem Produktu - Code Sprinters - Agile Experts

Pakiet Zarządzanie Rozwojem Produktu

Jak działać, kiedy to samo wymaganie w sześcioosobowym zespole jest rozumiane przez każdego z developerów w odmienny sposób? Czemu służą User Stories i jak dobrze je pisać? Co robić kiedy w tworzenie produktu i wymagań jest zaangażowanych wiele osób i zespołów z całej organizacji? Jak radzić sobie z ustalaniem priorytetu, gdy liczba interesariuszy jest duża, a ich potrzeby są rozbieżne?

Aby tego wszystkiego dokonać, trzeba zrozumieć, jak działa produkt (lub produkty), który rozwijamy, jako całość. Jak korzystają z niego użytkownicy i kim oni są. Na jakie potrzeby ten produkt (produkty) odpowiada i w jaki sposób. Co warto robić najpierw, co jest mniej potrzebne, a co jest w istocie zbędne.

Code Sprinters proponuje pakiet szkoleń, w ramach którego pokażemy jak w praktyce:

 • zobaczyć i zrozumieć pełny obraz produktu,
 • definiować wymagania i doskonalić je w ramach pracy z backlogiem produktu,
 • przekazać wymagania zespołom developerskim bez ryzyka ich złej interpretacji,
 • upewnić się, że zespół pracuje nad najbardziej wartościowymi funkcjonalnościami.

Szkolenia wymienione poniżej pozwalają przygotować organizację i zespoły do nowoczesnego i zwinnego zarządzania rozwojem produktu.

Aby wyświetlić dokładny program dla poszczególnych szkoleń, kliknij na ich opisy powyżej (linki otwierają się w nowym oknie).


Pakiet obejmuje w sumie 4 lub 5 dni (w zależności od formuły, w jakiej zorganizowane zostaną Warsztaty Story Mappingu). Szkolenia koncentrują się na pracy z wymaganiami, tworzeniu mapy produktu oraz maksymalizacji wartości tego produktu poprzez zarządzanie wymaganiami w najbardziej optymalny sposób.

CENY, TERMINY I WARUNKI

Kupując pakiet otrzymujecie Państwo zniżkę na uczestnictwo w szkoleniach stanowiących elementy pakietu. Kontaktując się z nami możecie Państwo poznać szczegóły.

Szkolenia z pakietu są realizowane w formie zamkniętej (na zamówienie). Zachęcamy do ich organizowania dla kompletnych zespołów oraz dla grup ludzi na co dzień pracujących lub współpracujących ze sobą nad rozwojem produktu.

Szczegółowe warunki realizacji zawarte są w indywidualnych opisach szkoleń (Warsztaty Story MappingWarsztaty User Stories oraz Behavior-Driven Development).

Code Sprinters umożliwia również zakup pakietu za pomocą posiadanych przez Państwa voucherów.

JAK ZAKUPIĆ PAKIET SZKOLENIOWY?

Po prostu skontaktuj się z nami pisząc na adres szkolenia@codesprinters.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej.


Formularz kontaktowy Działu Szkoleń Code Sprinters.
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Nigdy nie podawaj w Formularzach Google swoich haseł.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem (12) 379 34 14 w godzinach od 9 do 17.


SZKOLENIA W TYM PAKIECIE