Management 3.0 - Code Sprinters

Management 3.0

Management 3.0 to podejście do zarządzania oparte o publikacje i pomysły znanego agile’owego eksperta – Jurgena Appelo. Ten holenderski praktyk zarządzania i metod zwinnych stara się od dekady odpowiedzieć na pytania: czy zarządzanie i przywództwo to tylko domena menedżerów? Ich praca? Powołanie? Wrodzony dar? A może to odpowiedzialność każdego pracownika?
Odpowiedzi, które zebrał w toku swojej praktyki i wymiany wiedzy z innymi ekspertami, zostały zawarte w dwóch bestsellerowych pozycjach: książkach „Management 3.0: Leading Agile Developers, Developing Agile Leaders” oraz „Managing for Happiness”.

Management 3.0 to wiedza i praktyki z obszaru nowoczesnego przywództwa, zwinności (Agility), myślenia systemowego, motywacji, zarządzania zmianami, transformacji organizacji i jeszcze kilku innych. Pokazuje techniki zarządzanie zespołem i z zespołem, zgodnie z najnowszymi trendami. Dzięki temu pozwala poznać wartości, którymi kierują się członkowie organizacji, a w efekcie pomóc im osiągać cele – zarówno w kontekście całej firmy, jak i indywidualnym.

To poważne tematy, ale dołożyliśmy wielu starań, by były one przedstawione w przyjazny sposób. W programie jest czas zarówno na prezentacje, jak i aktywności w grupie – w tym użyteczne gry i ćwiczenia. Wszystko po to, by po zakończeniu każdy z uczestników wiedział na czym polega zwinne przywództwo i jakie praktyki Management 3.0 może przenieść do swojego środowiska pracy już od kolejnego dnia po szkoleniu.

Teraz my prezentujemy Ci przyszłość zarządzania. Zapomnij o poganianu do pracy i rozdzielaniu obowiązków – zostań prawdziwym liderem i razem ze swoimi zespołami zbuduj otwartą kulturę, w której zaangażowanie we wspólny rozwój i pasja do budowania produktu są najwyższymi wartościami.

Jak wygląda szkolenie?

Teraz możesz nauczyć się czym jest Management 3.0 w toku dwóch szkoleń:

 • Management 3.0 Workout – jednodniowe (1x8h) szkolenie dla zespołów
 • Management 3.0 Foundation – dwa dni (2x8h) poświęcone dla menedżerów, szefów zespołów i liderów zmiany

Każda z tych wersji może być dostarczona na zamówienie konkretnej firmy (możemy wcześniej ustalić jego zakres i omawiane moduły) oraz jest przez nas organizowana jako szkolenie publiczne.

Agenda warsztatu Workout

 1. Jak wzmacniać zaangażowanie pracowników?
 2. Jak zmienić kulturę organizacji?
 3. Jak zmienić podejście menedżerów do zarządzania, rządzenia i przywództwa?
 4. Jak budować poczucie odpowiedzialności zespołów?
 5. Jak wzmacniać chęć współpracy?
 6. Jak budować obustronne zaufanie?
 7. Jak pomagać ludziom w rozwoju ich kompetencji?
 8. Jak pracować zwinnie nawet wtedy, gdy nasza organizacja nie chce być Agile?

Agenda dwudniowego szkolenia

 1. Zwinne zarządzanie – przegląd metod, praktyk i najczęstszych wyzwań we wdrażaniu agile’owego podejścia w firmie.
 2. Myślenie złożone – teoria złożoności, teoria systemów, różnice między złożonością i skomplikowaniem.
 3. Wewnętrzna motywacja – rodzaje motywacji i przydatne techniki jak rozpoznać co na nas wpływa oraz sposoby ewaluacji pracowników.
 4. Samoorganizacja – jak zapewnić, że samoorganizacja zaistnieje w oparciu o zaufanie, a uprawniena będą sukcesywnie delegowane i dystrybuowane na różnych poziomach.
 5. Ustalanie celów – skąd wiedzieć kiedy przewodzić, a kiedy zarządzać, jak jasno określać cele i jak chronić współdzielone zasoby organizacji.
 6. Rozwój kompetencji – siedem sposobów budowania kompetencji i użyteczne metryki rozwoju.
 7. Struktury organizacyjne – jak stymulować fraktalny wzrost organizacji i zachować równowagę między wąską specjalizacją a szerokimi horyzontami.
 8. Zarządzanie zmianą – porażek nie da się uniknąć, ale można je odwlec w czasie i potraktować jak lekcje. Będzie to łatwiejsze, znając cztery wymiary zarządzania zmianą.

Która wersja będzie odpowiednia?

Jednodniowy Workout to dobry pomysł, gdy potrzebujesz poznać kilka praktycznych ćwiczeń do zastosowania w Twoim zespole (zespołach), ale nie chcesz zagłębiać się w rozbudowaną teorię.

Dwa dni to idealny czas, jeśli potrzebujesz odpowiedzi na wiele pytań, chcesz dostosować prezentowane praktyki do specyfiki swojego zespołu/zespołów, poznać rozbudowaną teorię zmiany organizacyjnej i chcesz dobrze poznać każdy z wymiarów Managementu 3.0.

Kto prowadzi szkolenie?

Wiedza na szkoleniu zostanie ci przekazana w najbardziej aktualnej formie przez akredytowanego trenera Management 3.0, Jakuba Bażelę.

Dla kogo jest Management 3.0?

Zapraszamy kierowników zespołów, menedżerów ds. rozwoju, dyrektorów, Agile Coachów i Scrum Masterów, pracowników HR, Product Ownerów menedżerów projektów, oraz pracowników branży kreatywnej. Każda osoba zainteresowana nowoczesnym przywództwem jest tu mile widziana.

Daty szkolenia

Najbliższe szkolenie publiczne Management 3.0:

Data Szkolenie Cena netto Miejsce
12/10/2017 - 13/10/2017 Management 3.0 Two-Day Course 2200 Warszawa Zapisz się
07/12/2017 - 08/12/2017 Management 3.0 2000 Kraków Zapisz się
07/12/2017 - 08/12/2017 Management 3.0 Two-Day Course 2200 Kraków Zapisz się

Publiczne szkolenia z Managementu 3.0 są prowadzone po polsku. Jako szkolenia zamknięte, czyli organizowane na zlecenie konkretnej firmy, można je zamówić po polsku lub angielsku. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

Opinie uczestników

Code Sprinters
Jakub jest świetnym trenerem - widać po nim zaangażowanie i autentyczną chęć przekazania wiedzy odbiorcom. Niezmiernie rzadko można pracować z kimś, kto wkłada tyle pracy oraz pasji w to, co robi. Jakub to właściwa osoba na właściwym miejscu i chętnie wezmę udział w kolejnym szkoleniu prowadzonym przez niego. Takie szkolenie to doskonała inwestycja w siebie.

Ceny i warunki

Jako lider szkoleń Scrum/Agile w Polsce możemy zaproponować Państwu wyjątkowo atrakcyjne ceny.
Podane ceny są cenami netto, należy do nich doliczyć 23% VAT.

Cena szkolenia zawiera:

 • 1 lub 2 dni intensywnego treningu ze stosowania technik Managementu 3.0 (w zależności od wersji Workout lub pełnego szkolenia),
 • 1 lub 2 dni bezpośredniego kontaktu z akredytowanym trenerem Managementu 3.0,
 • drukowane materiały szkoleniowe,
 • obiad,
 • kawę, herbatę, napoje i ciasteczka w ciągu dnia.

Zastrzegamy prawo do zmiany cen w przypadku zmian sytuacji ekonomicznej. Zmiany takie nie dotyczą oczywiście już opłaconych rezerwacji.

Miejsce uważamy za zarezerwowane z chwilą otrzymania wpłaty należności za szkolenie. Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym decyduje kolejność wpłat.

Rezygnacja z pełnym zwrotem wpłaconej kwoty możliwa jest do trzech tygodni przed datą szkolenia. Po tej dacie rezygnacje nie są możliwe, można jednak zmienić osoby mające wziąć udział w szkoleniu przy zachowaniu liczby wykupionych rezerwacji. Zwrot pełnej wpłaconej kwoty nastąpi także gdyby – co mało prawdopodobne – szkolenie musiało zostać odwołane.

Aby zapisać się na szkolenie prosimy skorzystać z formularza zgłoszeniowego na stronie rejestracji. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem e-mail:szkolenia@codesprinters.pl lub telefonicznie +48 (12) 379 34 14.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy możecie zorganizować szkolenie w moim mieście?
Czy szkolenie może być dostosowane do potrzeb grupy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE SZKOLENIA