Scrum XP SAFe Practitioner - Code Sprinters

Scrum XP SAFe Practitioner

SAFe Practitioner (SP) to program certyfikacji dla programistów, testerów, kierowników projektów, menedżerów produktu, i innych specjalistów zajmujących się rozwojem oprogramowania zgodnie z zasadami Agile i Lean. Dzięki certyfikacji uczestnicy są przygotowani do stosowania Scaled Agile Framework na poziomie swojego zespołu i organizacji.

  • minimum rok doświadczenia w którejś z dziedzin: programowanie, testowania, analiza biznesowa, zarządzanie projektami lub produktami,

  • uczestnictwo w szkoleniu SAFe ScrumXP,

  • zdanie egzaminu SAFe Practicioner. Uczestnicy oferowanego szkolenia otrzymują ważny 14 dni kod do egzaminu on-line. Egzamin w języku angielskim składa się z 50 pytań testowych (prawda/fałsz) oraz części opisowej. Cena jednego podejścia do egzaminu jest wliczona w cenę szkolenia SAFe ScrumXP.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie przeznaczone jest dla deweloperów, testerów, Scrum Masterów, Product Ownerów, managerów projektów i produktów oraz wszystkich osób włączonych w proces tworzenia produktów oraz udoskonalania procesów wytwórczych.

TERMINY SZKOLEŃ

Terminy zamkniętych szkoleń ustalane są indywidualnie w zależności od Państwa potrzeb i dostępności trenerów.

CENY I WARUNKI

Cena szkolenia Scrum XP SAFe Practitioner jest uzgadniana indywidualnie w zależności od wielkości grupy, lokalizacji szkolenia oraz zakresu współpracy.

KONTAKT I ZAPISY

W celu ustalenia cen i terminu szkolenia dla Twojego zespołu zapraszamy do kontaktu poprzez:

formularz zgłoszeniowy: wybierając opcję „zapytaj o szkolenie zamknięte”
e-mail: szkolenia@codesprinters.com

MASZ PYTANIA?

Nie jesteś pewien czy szkolenie Scrum XP SAFe Practitioner jest odpowiednie dla twojej organizacji? Chcesz dowiedzieć sie w jaki sposób możemy dopasować do Twoich potrzeb to szkolenie?  Skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer +48 (12) 379 34 14 lub napisz do nas.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy możecie zorganizować szkolenie w moim mieście?

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE SZKOLENIA