Ewa Koprowska - Code Sprinters - Agile Experts

Ewa Koprowska

Ewa Koprowska - Code Sprinters

Ewa Koprowska od ponad 19 lat jest związana z branżą IT. W trakcie swojej kariery pracowała m.in. jako actuarial developer, analityk, project manager, Scrum Master, Product Owner i Agile Coach, dzięki czemu może spojrzeć na organizacje i zespoły z którymi pracuje z szerszej perspektywy.

Ewa była również jednym z menedżerów projektu Everest w PZU dzięki któremu została jedną z najbardziej rozpoznawalnych znawczyń tematyki zwinnych transformacji i skalowania w polskiej branży.

W Code Sprinters aktualnie pełni rolę eksperta Agile i mentora dla organizacji, które chcą osiągać zwinność. Jest doskonałym mówcą, co mogą potwierdzić liczne wystąpienia i konferencje w których regularnie bierze udział. Największą satysfakcję w pracy czerpie z budowania efektywnych zespołów w oparciu o zasady: koncentracji na celu, odwagi, otwartości, współpracy i szacunku. Entuzjastka podejścia Sociocracy 3.0 (S3) i Nonviolent Communication (NVC). 

Posiada certyfikaty: Scaled Agile Framework Program Consultant, SAFE Agilist, Professional Scrum Master I i II, Professional Scrum Product Owner I, Scaled Professional Scrum, Professional Agile Leadership I, Managing Successful Programmes Foundation, Management of Risk Foundation, PRINCE2 Practitioner, ICPT.