Jakub Bażela - Code Sprinters

Jakub Bażela

Jakub Bażela sam mówi o sobie, że jest the geek in a suit. Posiadacz certyfikatów Professional Scrum Master i Professional Scrum Product Owner, akredytowany polski trener Management 3.0, ukończył pierwszą polską edycję Agile Coaching Academy, aktywnie reprezentuje ideę Agile na licznych konferencjach i wydarzeniach branżowych.

Urodzony mówca i prezenter, zwycięzca wielu konkursów improwizowanych prelekcji, prezentacji handlowych i wykładów. Dużą satysfakcję dają mu warsztaty z budowania wartości biznesowej i praktycznego wstępu do Scrum, które prowadzi dla Code Sprinters.

Z racji swojego stanowiska ma świetną okazję przyglądać się stykowi biznesu, HR i IT. Dzięki temu widzi, że za każdą linijką kodu czy kolumną w Excelu stoją prawdziwi ludzie, których potrzeby trzeba odkrywać, spełniać, a niekiedy… uświadamiać, że czegoś jednak wcale nie potrzebują.

Jakub jest absolwentem zarządzania międzynarodowego i informatyki stosowanej. Pasjonuje się dobrym stylem, historią i s-f, w 2012 był laureatem ogólnopolskiego konkursu „Futuronauta”, organizowanego przez UJ, Centrum Nauki „Kopernik”‚ i „Gazetę Wyborczą”. Lubi ubrać się klasą na każdą okazję.

Z racji rzadkiego nazwiska (które odmienia się jak „gazela”), często nazywany jest przez naszych Klientów „Panem Błażejem”, o co się jednak absolutnie nie obraża.


SZKOLENIA PROWADZONE PRZEZ TRENERAOSTATNIE WPISY TRENERA NA BLOGU