Jakub Bażela - Code Sprinters - Agile Experts

Jakub Bażela

Jakub Bażela - Code Sprinters

Licencjonowany trerner podejścia Management 3.0, trener metod Agile, Agile Coach, konsultant i facylitator. Ponad 280 zadowolonych beneficjentów jego warsztatów i doradztwa świadczy o kompetencjach Jakuba jako znawcy metod zwinnych (np. Scruma).

Posiadacz certyfikatów Scrum.org PSM-I, PSM-II, PSPO-I, SPS, PAL-I. Ukończył jedyne w Polsce szkolenia dotyczące łączenia coachingu i metod Agile: Coach Mindest z Lynn Skotnitsky oraz Coach Retreat z Oaną Juncu. Jest absolwentem pierwszej polskiej edycji Agile Coaching Academy, zarówno Foundation (2015) jak i Advanced (2016). W obszarze Management 3.0 posiada Certificate of Attendance (numer 16042893) i Certificate of Training (licencja M30–1179). Jest aktywnym trenerem, pracującym dla polskich i zagranicznych klientów (jak np. Malta Information Technology Agency).

Jest jednym z kilku Polaków, którzy podążyli za ideami Jurgena Appelo i chcą pokazać zespołom agile’owym nowoczesne metody zarządzania i samoorganizacji w formie Managementu 3.0.

Dotychczas ma też za sobą liczne szkolenia i wsparcie (jak facylitację spotkań zespołów, retrospektywy itp.) dla klientów takich jak PZU SA, Nationale Nederlanden, Prudential, OpenLife i innych, a także prelekcje i warsztaty dla społeczności m.in. Geek Girls Carrots, Women in Technology, Geek Goes Chic, AGH, Inicjatywy Jestem Informatyczką PTI, oraz uczestników konferencji i wydarzeń, np. Agile By Example i ALE Kraków.

„Jest świetnym prowadzącym, potrafi przełożyć skomplikowane rzeczy na prosty język i zrobić to w przystępny, obrazowy sposób” – tak o nim mówią uczestnicy szkoleń i warsztatów.


SZKOLENIA PROWADZONE PRZEZ TRENERAOSTATNIE WPISY TRENERA NA BLOGU