Krystian Kaczor - Code Sprinters

Krystian Kaczor

W trakcie 11 lat pracy w branży IT, Krystian zdobył wszechstronne doświadczenie w całym cyklu wytwarzania oprogramowania. Pracował jako programista, wdrożeniowiec, tester, wsparcie klienta, Scrum Master, Test Manager i Project Manager, dzięki czemu patrzy na oprogramowanie oraz proces jego wytwarzania z kilku perspektyw i znajduje wspólny język zarówno z biznesem, jak i IT.

Krystian to doświadczony coach, trener i konsultant, który na co dzień łączy ze sobą dwa światy: twardych umiejętności i technologii oraz miękkich umiejętności i psychologii. Jego wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych projektach (m. in. Szwecja i Iran), pozwoliło mu na zdobycie wyjątkowych i wszechstronnych umiejętności z obu tych obszarów.

W swojej pracy kieruje się maksymą, że jedyną miarą postępu są mierzalne rezultaty. Jest jednym z niewielu coachów i trenerów nadal biorących aktywny udział w projektach. Współpracuje z firmami, których logo jest łatwo rozpoznawalne w wielu krajach usprawniając Zespoły, procesy, projekty i całe programy. Jako Agile Coach buduje i prowadzi zespoły Agile’owe, przeprowadza transformacje organizacji i ulepsza wdrożone procesy. Posiada doświadczenie w pracy z zespołami w zakresie od małych, lokalnych zespołów do geograficznie rozproszonych korporacji, pracujących w modelach skalowanego i rozproszonego Agile.

Prowadzi szkolenia z obszaru Agile, Scrum, Testowania w Agile oraz umiejętności miękkich i rozwoju osobistego. Szkolił i konsultował zespoły z Polski, Holandii, Niemiec i Rosji.

Autor książki „Scrum i nie tylko. Teoria i praktyka w metodach Agile” wydanej przez PWN, publikacji po polsku i po angielsku w czasopismach oraz na stronach internetowych. Właściciel firmy QAgile i bloga kaczor.info. Współzałożyciel czasopisma „c0re”. Prelegent na polskich i zagranicznych konferencjach z obszarów Agile i Testowania. Posiadacz certyfikatów Professional Scrum Trainer, Certified Scrum Professional, CSM, PSM I, PSM II, PSPO I, PMI-ACP, ISTQB Advanced Level – Test Manager, Master Practitioner NLP i Erickson Certified Professional Coach.


SZKOLENIA PROWADZONE PRZEZ TRENERAWPIS TRENERA NA BLOGU