Wiktor Żołnowski - Code Sprinters

Wiktor Żołnowski

Trener, Coach, Konsultant zajmujący się wdrażaniem praktyk jakościowych w firmach z branży IT. Po pracy – bloger, twórca pierwszego w Polsce bloga o jakości oprogramowania – blog.testowka.pl.

Od kilku lat Wiktor pracuje jako trener i doradca w dziedzinie wdrażania procesów jakościowych oraz automatyzacji testów. W swojej pracy trenera wykorzystuje wiedzę praktyczną i nawiązuje do realnych przykładów i problemów jakie napotkał podczas swojej kariery.

Doświadczenie zebrane podczas pracy w różnych firmach zajmujących się produkcją oprogramowania stanowi solidną podstawę pozwalającą na skuteczne doradztwo oraz uniknięcie wielu problemów oraz sprawne rozwiązywanie tych, których uniknąć się nie udało.

Wiktor brał udział we wdrożeniach Agile oraz procesów i praktyk jakościowych obserwując je z różnych perspektyw. Począwszy od przemian dotyczących szeregowego pracownika, poprzez samego inicjatora zmian i wdrożeniowca, a skończywszy na problemach jakie podczas wdrożeń napotykają managerowie i dyrektorowie średniego i wyższego szczebla. Dzięki temu może obiektywnie ocenić stan wdrożeń Agile i praktyk jakościowych w organizacji na każdym jej poziomie.

Oprócz codziennej pracy trenera i doradcy Wiktor udziela się także w różnego typu inicjatywach takich jak Agile Lean Europe oraz SPIN, jak również jest głównym pomysłodawcą i organizatorem spotkań z cyklu BYOP (Bring Yourn Own Problem).

Wiktora możecie spotkać na różnych wydarzeniach i konferencjach – poniżej odnośniki do kilku nagranych prezentacji:

Wiktor jest tez autorem dwóch książek o tematyce Agile:


SZKOLENIA PROWADZONE PRZEZ TRENERA