Vouchery - Code Sprinters - Agile Experts

Vouchery

W wielu firmach wydatki na szkolenia muszą zostać zaplanowane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, albo wręcz z góry na cały rok. Wymaga to dopasowania planów do harmonogramów firm szkoleniowych i określenia, którzy pracownicy w jakim terminie będą dostępni, by w warsztatach lub szkoleniu wziąć udział.

Tak zbudowany grafik często rozsypuje się jak domek z kart, gdy pracownik nie może pojawić się na szkoleniu w zaplanowanym terminie. A jeśli pod koniec roku w budżecie zostały jakieś środki na szkolenia, często z racji wydłużonych procedur zamawiania usług przez organizację nie udaje się ich wykorzystać.

Vouchery Code Sprinters są odpowiedzią na potrzebę dysponowania funduszami szkoleniowymi w optymalny sposób. Oferują elastyczność, nie zmuszając do wyboru konkretnych terminów w momencie zakupu, nie jest też konieczne zdeklarowanie dokładnej listy uczestników.

RODZAJE VOUCHERÓW

Code Sprinters oferuje możliwość zakupu voucherów na wybrane usługi dla osób fizycznych oraz dla firm.

Vouchery imienne

Osoby fizyczne mogą zakupić voucher imienny na dowolne szkolenie z oferty publicznej Code Sprinters, bez konieczności określenia terminu, w którym szkolenie się odbędzie. Voucher taki może zostać wykorzystany w ciągu roku od momentu wystawienia vouchera.

Vouchery dla firm

Firmy moga również zakupić vouchery na szkolenia publiczne Code Sprinters dla jednej lub wielu osób. Kupujący określa wartość vouchera, który może zostać wykorzystany jednorazowo lub w rozbiciu na kilka szkoleń w ciągu roku od momentu wystawienia.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z VOUCHERÓW

Przed skorzystaniem z oferty voucherów prosimy o zapoznanie się z regulaminem zakupu i realizacji voucherów.

JAK ZAMÓWIĆ VOUCHER?

Po prostu skontaktuj się z nami pisząc na adres szkolenia@codesprinters.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej.


Formularz kontaktowy Działu Szkoleń Code Sprinters.
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Odpowiedź na to pytanie jest wymagana
  Nigdy nie podawaj w Formularzach Google swoich haseł.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem (12) 379 34 14 w godzinach od 9 do 17.