Agile Coaching Academy - Code Sprinters

Agile Coaching Academy

Wczytuję mapę...

Data szkolenia
21/09/2017 - 22/09/2017

Czas trwania szkolenia
9:00 am - 6:00 pm

Centrum Konferencyjne Ogrodowa
Warszawa - Ogrodowa 58


Informacje o szkoleniu

Jest taka osoba, która jest i w zespole i poza zespołem, nie wykonuje zadań, ale angażuje się, pozornie nie wiele „może”, ale sprawia, że dużo staje się możliwe. To Agile Coach – doświadczony praktyk metod zwinnych, który wspiera organizacje w ich wprowadzaniu i późniejszym doskonaleniu.

To także kolejny, naturalny krok rozwoju zawodowego dla Scrum Masterów czy liderów zespołów Kanban.

Agile Coach – Twój kolejny krok.

Dojrzały Scrum Master zdaje sobie sprawę, że jego praca nie polega na rysowaniu wykresu Burndown ani prowadzeniu spotkań. Po opanowaniu mechanicznego Scruma i wyjściu na poziom mistrza w Profesjonalnym Scrumie, Agile Coaching jest kolejnym krokiem, naturalną drogą rozwoju dla praktyków.

Jeśli chcesz zostać prawdziwym profesjonalista Agile, to te warsztaty są zdecydowanie dla Ciebie. Korzystając ze Scrum możesz zmieniać rzeczywistość zespołów, wpływać na życie firmy, generować nieporównywalnie więcej wartości dla klientów i użytkowników. Wyobraź sobie jak wiele osiągniesz, jeśli dodasz do tego umiejętności coacha, mentora i dobrego konsultanta.

Prawdziwy potencjał tkwi w pracy z ludźmi, w rozwijaniu zespołu i jego członków, w odkrywaniu im nowych horyzontów i pokazywaniu im, że jednak da się. Profesjonalny Agile Coach posiada wiedzę, doświadczenie i przygotowanie, które odróżnia go od innych. Dzięki temu działa łagodnie ale skutecznie.

Jeszcze nie zdajesz sobie naprawdę sprawy jaki potencjał w Tobie tkwi? Pomożemy Ci to odkryć w trakcie wielu ćwiczeń i symulacji. Nauczysz się technik, które sprawiają, że trenerzy i konsultanci są niezwykle skuteczni w swojej pracy. Dzięki temu i Ty będziesz mógł dołączyć do elitarnego grona profesjonalnych Agile Coachów.